KATALOG MAREK

W NASZEJ OFERCIE SPRZEDAŻOWEJ POSIADAMY MARKOWĄ ODZIEŻ MĘSKĄ W DUŻYCH ROZMIARACH OD WIELU UZNANYCH NA RYNKU PRODUCENTÓW. PONIŻEJ ZNAJDĄ PAŃSTWO OPIS KILKU WYBRANYCH MAREK, KTÓRE Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ SĄ GODNE SZCZEGÓLNEJ UWAGI.

CAMEL ACTIVE

ROZPOZNAWANA NA CAŁYM ŚWIECIE NIEMIECKA MARKA JUŻ OD KILKUNASTU LAT SPECJALIZUJE SIĘ RÓWNIEŻ W SZYCIU WIĘKSZYCH ROZMIARÓW MĘSKICH. ICH ODZIEŻ, POZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚCIĄ WYKONANIA, CHARAKTERYZUJE TAKŻE ODWAŻNA GRA KOLORAMI, ORYGINALNE WZORNICTWO I NOWOCZESNY KRÓJ. W NASZEJ OFERCIE BRYLUJĄ DUŻE KURTKI MĘSKIE CAMELA DLA WYSOKICH MĘŻCZYZN, MODNE KOSZULE CASUALOWE, NIEBANALNE SWETRY CZY PRZEWIEWNE KOSZULKI POLO.

 

PIERRE CARDIN

RENOMOWANA MARKA, SPECJALIZUJĄCA SIĘ W SZYCIU ODZIEŻY MĘSKIEJ W REGULARNYCH ROZMIARACH, OD KILKU LAT SUKCESYWNIE ROZSZERZA SWOJĄ KOLEKCJĘ DLA PANÓW O WIĘKSZYCH POTRZEBACH. DUŻE GARNITURY MĘSKIE, OBECNE W NASZEJ KOLEKCJI JUŻ OD WIELU LAT, TO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁU W POŁĄCZENIU Z SZYKIEM I KLASĄ. DODATKOWO W KOLEKCJI ZNAJDZIECIE KOSZULKI MĘSKIE W DUŻYCH ROZMIARACH, WYGODNE I DŁUGIE PASKI CZY MODNE KOSZULE PRZYOZDOBIONE UNIKALNYMI WZORAMI.

Pierre Cardin

 

ALLSIZE

DUŃSKI PRODUCENT ODZIEŻY MĘSKIEJ W DUŻYCH ROZMIARACH OBCHODZIŁ W UBIEGŁYM ROKU JUŻ DWUDZIESTOLECIE ISTNIENIA. PRZEZ CAŁY TEN OKRES SUKCESYWNIE ROZBUDOWYWAŁ SWOJĄ KOLEKCJĘ, STAJĄC SIĘ GIGANTEM NA RYNKU MODY MĘSKIEJ XXL. ICH KOLEKCJA, PODZIELONA NA LINIĘ SPORTOWĄ I BARDZIEJ CASUALOWĄ, CIESZY SIĘ OLBRZYMIĄ POPULARNOŚCIĄ I UZNANIEM WŚRÓD NASZYCH KLIENTÓW, KTÓRZY CENIĄ JĄ NIE TYLKO ZA WYGODĘ I KOMFORT UŻYTKOWANIA, ALE TAKŻE NIEBANALNY STYL. 

Allsize

 

CAMPIONE

DUŻA ODZIEŻ MĘSKA Z SEKTORA PREMIUM, NACECHOWANA NIESPOTYKANA DBAŁOŚIĄ O DETALE W POŁĄCZENIU Z WYSUBLIMOWANYM SMAKIEM I ESTETYKĄ. CAMPIONE, KTÓRE W NASZEJ KOLEKCJI MODY MĘSKIEJ XXL ZADEBIUTOWAŁO DOPIERO W UBIEGŁYM ROKU, OD RAZU ZDOBYŁO SERCA WIELU NASZYCH KLIENTÓW, ZWRACAJĄCYCH SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA NAJWYŻSZĄ DOSTĘPNĄ NA RYNKU JAKOŚĆ TOWARU. W KOLEKCJI MIĘDZY INNYMI DUŻE SWETRY MĘSKIE, KOSZULE CASUAL XXL CZY MODNE BLUZY W DUŻYCH ROZMIARACH.

Campione

 

OLYMP

NIEMIECKIE KOSZULE WIZYTOWE W DUŻYCH ROZMIARACH TO ABSOLUTNY BESTSELLER W TEJ KATEGORII. OLYMP OD LAT KŁADZIE NACISK WYSOKĄ JAKOŚĆ WYKONANIA, ALE TAKŻE PRZYKŁADA OLBRZYMIĄ UWAGĘ DO WYKOŃCZENIA I DETALI, TWORZĄC ABSOLUTNIE UNIKATOWE PRODUKTY. DODATKOWO W KOLEKCJI ZNAJDZIECIE TAKŻE DUŻE KOSZULE MĘSKIE W STYLU CASUAL ORAZ BARDZIEJ FORMALNE W ORYGINALNYCH WZORACH I KOLORACH.

Olymp