O Firmie ALLSIZE

duża odzież poznań

Najwyższa jakość, międzynarodowe trendy oraz naturalne tkaniny. Tak najkrócej można opisać - dostępną w salonie firmowym Allsizeman w Poznaniu  odzież męską w dużych rozmiarach.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży odzieżowej oraz kontaktom z dostawcami z całej Europy, mamy do zaoferowania szeroki wybór ubrań męskich w rozmiarach 2XL do 8XL. Lata obecności na rynku oraz rzesza zadowolonych, powracających klientów jest najlepszym wyznacznikiem jakości oferowanej przez nas odzieży dla osób puszystych.

MIĘDZYNARODOWE TRENDY

Opierając się na doświadczeniu producentów oraz użytkowników

 

odzieży w dużych rozmiarach, chcemy pokazać, że bez względu na noszony rozmiar można wyglądać modnie i atrakcyjnie. Kluczem sukcesu jest dobrze dopasowana i dobrana odzież najwyższej jakości. Nieustannie śledzimy trendy, odwiedzamy targi i wystawy mody, a wszystko po to, aby nasi Klienci mogli czerpać inspiracje dla swojej garderoby.

SKROJONE NA MIARĘ

Indywidualne podejście do Klienta, profesjonalna obsługa oraz szeroki wybór odzieży różnych marek, sprawia, że nawet najbardziej wymagający mężczyzna w naszym salonie znajdzie coś dla siebie. Oferujemy ubrania w dużych rozmiarach na każdą okazję od odzieży wizytowej, poprzez casual, rzeczy sportowe, po ubiór techniczny. Dodatkowo, dzięki różnorodności dostępnych u Nas marek, posiadamy szeroki wybór fasonów, co ułatwia dobre dopasowanie odzieży do typu sylwetki. Poprzez ciągle poszerzającą się ofertę odzieży 2XL do 8XL oraz finezyjnie dobranych dodatków staramy się wychodzić naprzeciw indywidualnym potrzebom mężczyzn.

 

©2015 - SklepAllSizeMan

Projektowanie stron ZAMI