O Firmie ALLSIZE

duża odzież poznań

Ubranie kreuje człowieka

Firma ALLSIZE jest producentem i dostawcą ubrań męskich w dużych rozmiarach XXL w całej Europie, a także na innych kontynentach. Możesz znaleźć nas na www.allsize.net I w wybranych sklepach w Europie, a teraz także w Polsce na www.allsizeman.pl.

Firma ALLSIZE powstała na bazie naszych doświadczeń w sprzedaży odzieży męskiej Duży mężczyzna najczęściej ma ogromny kłopot ze znalezieniem modnej odzieży, dobrej jakości, odpowiednio dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Rozmiar

Filozofia firmy ALLSIZE oparta jest na unikalnej koncepcji odzieży w dużych rozmiarach 2XL-8XL (100-180cm w pasie).

 

Duże Rozmiary

ALLSIZE skupiając się na potrzebach klienta oraz aktualnej modzie oferuje szeroki wybór odzieży na każdą okazję poczynając od odzieży sportowej poprzez codzienną funkcjonalną, casual, po wizytową i formalną. Co ważniejsze starania te poparte są wysoką jakością. Kolekcja jest stale polepszana i rozwijana w oparciu o międzynarodowe trendy i w kooperacji z końcowymi użytkownikami oraz producentami. Firma ALLSIZE jest stworzona dla Ciebie! Nasz katalog ma na celu być inspiracją dla twojej garderoby. Wydajemy katalog dwa razy do roku: - wiosna-lato - jesień-zima Katalog możesz otrzymać w naszym sklepie lub poprzez stronę internetową www.allsizeman.pl

Serwis Klienta

Serwis otwarty jest od Poniedziałku do Piątku w godz. 10-18 Pod nr tel +48(0)61 8723083, lub 24h zapraszamy do wysłania pytań na adres sklep@allsizeman.pl Na wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin.

Zapraszamy Serdecznie

©2015 - SklepAllSizeMan

Projektowanie stron ZAMI